Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
0

Skintos gėlės

Egzotinių gėlių kompozicijos

Egzotinių gėlių ryšulėlius galite įsigyti internetinėje gėlių parduotuvėje www.geliumagija.lt. Mūsų kūrybingi ir profesionalūs floristai padės Jums  išsirinkti žiedus ir spalvas Jūsų kompozicijai.  Mes siūlome platų asortimentą žiedų ir spalvų, todėl floristo konsultacija padės nepasimesti gausybėje žiedų rūšių ir spalvų. Susisiekite su mumis jau dabar ir Jūsų norus paversime realybe !

Kaip išsirinkti puokštę egzotinių žiedų ?

Kiek daug malonių progu turime nustebinti ir  pamaloninti artimuosius. Ir mus visada aplnako klausimas: o ką gi padovanoti ? Rinkdamiesi puokštę gėlių visada norime, kad gėlės būtų ne tik šviežios tačiau ir paliktų įspūdį. Todėl mūsų gėlių asortimente visada rasite ne tik  rožių  tačiau ir daugybę egzotinių , dar nematytų gėlių rūšių ! 

Trumpai apie keletą egzotinių gėlių rūšių:

  • Protėja - žiedas kuris pasiekia mūsų  žemę net iš tolimosios Afrikos ! Šis unikalus žiedas Afrikoje žydi visus metus ! Žiedo dydis siekia nuo 5cm ir kartais net iki 30cm dydžio! Protėjų struktūra ir  koloritas ypatingas. Ne tik persipynusių rožinių spalvų derinys tačiau ir pačio žiedo struktūra - unikali. Dažnai primena net paukščio sparnus, plunksnas. Kartais žiedus dengia trumpas, malonus plaukas. Šie žiedai ypatingi ne tik savo grožiu tačiau ir ištverme. Protėja gali džiuginti net iki 3 savaičių . Ši ypatinga gėlė labai mėgsta švarų vandenį - todėl didžioji dalis koto  turėtų būti vandenyje.
  • Raudonasis gaismis - tai protėjinių gėlių rūšiai priklausanti gėlė. Taip pat kilusi iš tolimosios Afrikos. Kaip ir daugelis augalų iš protėjų šeimos - pasižymi ilgu žydėjimu.
  • Zunda (Eryngium) - žiedų aukštis siekia 30 - 40cm, melsvos arba baltos spalvos žiedai dažnai būna pasipuošę dantytais kraščiukais.
  • Brunija  - taip pat keliauja iš tolimosios afrikos. Auglas kuris dažnai puošia ir papildo mūsų gėlių kompozicijas tiek šiltuoju tiek ir šaltuoju sezonu. 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje