Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
0

Gėlių dėžutė - cilindras

Gėlių dėžutės

Gėlių pristatymas Vilniuje - tai vienas iš maloniausių ir greičiausių būdų maloniai nustebinti artimuosius! Mūsų internetinėje parduotuvėje  Jūs  rasite visko !  Klasikinių rožių, miegančių rožių po kupolu, gėlių dėžutėse ir  pačių įmantriausių  egzotinių kompozicijų ! kurios paliks nepamirštamą įspūdį ir malonias emocijas Jūsų antrai pusėi, artimiesiems ir kolegoms!

Gėlių dėžutėje mes galime sukurti kompoziciją  iš skintų gėlių, egzotinių žiedų ar rožių. Dėžutėje jau yra speciali kempinė su vandeniu ir trąšomis kurios leidžia žiedui išlikti žydinčiam net iki keletos savaičių ! Gėlių dėžutė tai ne tik graži tačiau ir praktiška dovana - nereikia ieškoti gėlėms vazos. Taip pat ir transportuoti labai patogu. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.geliumagija.lt Jūs  galite įsigyti Jums patikusią gėlių  dėžutę arba puokštę iš jau pateiktų nuotraukose. Taip pat galime sukurti gėlių dėžutę individualiai Jums ! Mūsų profesionalūs florostai išklausys ir įgyvendins  Jūsų norus. Įsitikinti galite jau dabar - susisiekite  su mumis ir  mes pakonsultuosime Jus. 

Taip pat mes siūlome:

  • Taisiklingų ir  karpytų žiedų rožes, kurias mums tiekėjai tiekia iš viso pasaulio
  • Užsakome retų spalvų rožes: mėlynas, vaivorykštines,  vaškines  ir šokoladines rožes Jums !
  • Greitą ir malonų gėlių pristatymą
  • Jūsų paruošto užsakymo nuotrauka prieš įteikiant 
  • Nuotrauka su  gėlėmis  ir Jūsų artimu žmogumi ( jei gėlių gavėjas neprieštarauja)

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje