Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
0

Gėlės

Gėlės Jums

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įsigyti originalias, šviežių gėlių kompozicijas už patrauklią kainą. Šių dienų greitas ritmas ne kiekvienam iš mūsų  palieką daug laisvo laiko, kad galėtume klaidžioti prekybos centruose ir  ieškoti dovanų artimiesiems. Nepaisant visko savo artimuosius mes norime maloniai nustebinti ir palepinti. Visą tai galite padaryti mūsų internetinėje parduotuvėje. Siūlome platų asortimentą dovanų tiek moterims, vaikams ir  vyrams. Malonų, greitą ir operatyvų aptarnavimą. Mes taupome Jūsų laiką ir dovanojame nepamirštamas emocijas Jūsų  artimiesiems ir Jums !

Kodėl verta pirkti pas mus ?

Pas mus pirkti verta dėl daugybės priežaščių, tačiau išvardinsime  keletą pagrindinių kurios padės Jums apsispręsti:

  • Nuo įdėjos iki įgyvendinimo. Nuo Jūsų užsakymo pateikimo iki galutinio rezultato mes dėsime visas įmanomas pastangas, kad rezultatas užsakymo būtų nepriekaištingas. 
  • Mūsų kompanijoje dirba tik profesionalūs floristai. Su patirtimi ir kūrybiniu polėkiu. Todėl puokštės įsigyjimas pas mus tai pozityvios emocijos tiek pirkėjui tiek puokštės gavėjui.
  • Mūsų kasdienybę puošią įvairios gėlių rūšys, spalvos, struktūros, ilgiai ir kiekiai.  Todėl mes galime išpildyti net pačias įmantriausias Jūsų  vizijas.
  • Internetinėje parduotuvėje galite rasti šimtus įvairių gėlių rūšių. Nuo klasikinių rožių iki unikalių egzotinių gėlių rūšių. Nuo puokščių įmantriame kraft popieriuje iki cilindro formos dėžučių su gėlių  kompozicija.
  • Mes dirbame 7 dienas per savaitę . Jūsų užsakymą galime pristatyti bet kuriuo paros metu - prieš tai suderinus pristatymo laiką. Mes taupome Jūsų laiką ir prisitaikome prie Jūsų gyvenimo ritmo.

Kaip  atlikti užsakymą ?

Užsakymui atlikti Jums reikia išsirinkti patikusią puokštę, gėlių kompoziciją ar meškiuką mūsų internetinėje svetainėje. Norimą prekę įsidėti į krepšelį - kurį galite rasti internetinės svetainės dešiniajame kampe. Užpildytkite pateiktus pirkimo laukus. Netrukus su Jumis susisieks mūsų komandos vadybininkai ir patvirtins Jūsų užsakymą.

Gavę Jūsų užsakymą mes ji peržiūrime ir atsiunčiame Jums patvirtinimą jog Jūsų užsakymas yra gautas/ priimtas ir  vygdomas. Tik įsitikinę jog turime Jūsų norimų žiedų  mes Jums atsiunčiame sąskaitą  atsisakitymui . 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje