Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
0

Apie mus

Kas yra Gėlių Magija

Tai patyrę savo srities specialistai. Daugiau nei 10 metų patirtis.Gėlių magija yra komanda darbščių rankų kurios kuria stebuklus iš gyvų gėlių!

Tai originalios puokštės, gėlių dėžutės, vestuvių ir kitų švenčių floristika bei dekoravimas, stabilizuotų rožių kompozicijos, dekoravimas namų ir ofiso erdvių.

Mes nuolat konsultuojame klientus dėl individualių užsakymų bei padedame įmonėms sukurti jaukią darbo aplinką.

Visi užsakymaii yra derinami individualiai pagal Jūsų norus, šventės tematiką, metų laiką.

Gėlės – viena svarbiausių puošmenų, sustiprinanti iškilmingą šventės atmosferą, pabrėžianti jos nuotaiką.

Pasirūpinkite šviežiomis gėlių kompozicijomis. Nustebinkit artimuosius - netikėta gėlių pristatymo paslauga.

Leiskite sau mėgautis gyvų gėlių žiedais kurie aplinką pripildo jaukumo, ramybės ir charmonijos.

Kodėl verta rinktis mus ?

Nuolat ieškome unikalių, originalių ir naujų žiedų. Tinkančių net patiems išrankiausiems gėlių mylėtojams.

Įsiklausome į Jūsų norus. Ir kartu su Jumis atrandame unikalias gėlių kompozicijas.

Gėlių magijos kūriniai yra ne tik iš šviežių gėlių ir kruopšiai supakuoti. Tačiau dar skleidžia ypatingą šilumą ir energiją, nes kiekviena puokštė supakuota su išskirtiniu dėmesiu.

Įsitikinti galite jau dabar !

Kodėl gėlių pristatymas ?

Visų pirmiausia – patogu. Šiandien jau yra įprasta jog pirkti internetu tai ne tik  paprasta ir greita tai dar ir labai malonu, nes gavėjui tai būna maloni staigmena. Paskutiniu metu pristatymo paslauga stipriai išpopulerėjo to pasakoje paslauga tampa vis kokybiškesnė.

Šios paslaugos pagalba mes  galime taupyti laiką.  Vietoje blaškymosi prekybos centruose šį laiką  galime skirti patiems artimiausiems.

Užsakymo pateikimui užtenka užeiti į internetinę paruotuvę, išsirinkti patikusią puokštę arba kompoziciją. Taip pat visa tai galite atlikti vienu telefono mygtuko paspaudimu, tereikia susisiekti su parduotuvės vadybininkų.

Pasirinkimas.

Būtent internetiniame puslapyje galite išsirinkti patį tinkamiausią variantą jūsų norimai progai.

Pateikiame plačią spalvų gamą. Galite išsirinkti norimą gėlių ilgį ir kiekį. Įvairios puokštės, švelnūs ir nepamirštami deriniai, originali pakuotė ir svarbiausia švieži gėlių žiedai bei žaluma. Tai tik maža dalelė to ką siūlome internetinėje paruodtuvėje.

Pristatymas.

Jei pateikėt užsakymą internetinėje parduotuvėje su pristatymu, galite būti ramus. Jūsų užsakymas pasieks gavėją nepažeistoje pakuotėje ir gėlių žiedai nebus aplamdyti ar kitaip sužeisti.

Trapus gėlių žiedai reikalauja ypatingo dėmesio pristatymo metu, todėl mūsų patirtis šioje srityje garantuoja jog jūsų puokštė pristatymo metu atrodys nepriekaištingai !

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar garantuojate konfidecialumą ?

Labai dažnai vyrai nedrįsta žengti pirmojo žingsnio ir parodyti kaip stipriai simpatizuoja patikusi moteris. Todėl dažnai gėlių puokštę siunčia neįvardinus siuntėjo “Nuo misterio” . Tokiu būdų poroje įsitvyro maloni įtampa. Moterys  dažnai lieka maloniai nustebusios dėl malonios staigmenos kuri  dar slepia ir malonią paslaptį. Jei užsakovo prašymas yra konfidencialumas – mes jį garantuojame. Toks pristatymo būdas dažnai būna malonus abiems  pusėms ir tampa maloniu prisiminimu.

Ar laiku bus įteiktas užsakymas ?

Pristatymo laiką taip pat derinate  kartu su vadybininku. Mums yra svarbus kiekvienas mūsų pirkėjas, todėl pristatymo laiką deriname individualiai. Mes stengiamės prisitaikyti prie jūsų poreikių ir išpildyti jūsų  lūkeščius. Mes vertiname punktualumą !

Tačiau užsakymai  Vasario 14 dienos, Kovo 8 dienos, Motinos dienos proga  ir kitomis šventinėmis datomis - gali neatitikti su Jūsų pageidaujamu laiku.

Nereikia pamiršti situacijų - Force majeure. Oro sąlygos ir eismo sąlygos gali pakoreguoti pristatymo laiką. Tačiau tai situacijos pasitaikančios itin retai.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje